.

Нема граници двојно V максим ромпер

Нема граници двојно V максим ромпер

DEN 479.84

Од стока
Во магацинот

Еве, вашата нова облека. Сензационално стилски и неспорно удобно, без граници двојно V Maxi Romper, става нов пресврт на безвременски стил. Пар со станови или клин-сандали за инспириран изглед на топло време. Моделот е 5'10 "и носи со големина M. опремена. Повлечете го стилизирањето на чипка со предна и задна V-врат. -Дод макси здолниште со шорцеви под.

Детални спецификации