.

Богатствата на каролина Bb7877cnl Белата Арктикот За Розова Проверете Керамичка Ноќна Светлина, 6x4x3

Богатствата на каролина Bb7877cnl Белата Арктикот За Розова Проверете Керамичка Ноќна Светлина, 6x4x3

DEN 1.00

Од стока
Во магацинот

Богатствата на каролина Bb7877cnl Белата Арктичка Лисица Пинк Проверете Керамичко Ноќно Светло, 6x4x3", разнобојно Керамичко Ноќно Светло со специфични уметнички дела од бела Арктичка Лисица од еден од нашите уметници или графички дизајнери. Додадете уметничко дело во боја со оваа керамичка и метална ноќна светлина за да го подобрите вашиот декор и да обезбедите малку светлина во сите темни области на вашиот дом или канцеларија. Ова Уметничко Дело Керамичко Ноќно Светло е совршено за секоја просторија во куќата. Предната страна на ноќното светло е висока шест инчи на 4 инчи широка керамичка плочка со уметнички дела во целосна боја од еден од нашите уметници. Две вклучени завртки ја држат плочката во металниот држач. Вклучена е сијалица и држачот е длабок 3 инчи. УЛ одобрени. Ноќното светло е од увезените делови. Оваа Ноќна Светлина е од богатствата На Каролина фарма Животни категорија на производи. Уметнички дела Керамичкото Ноќно Светло е совршено за секоја просторија во куќата.

Детални спецификации