.

Нова Кутија Со Моливи, Симпатичен Накит Бо За Девојки, Розова

Нова Кутија Со Моливи, Симпатичен Накит Бо За Девојки, Розова

DEN 223.84

Од стока
Во магацинот

Зипит пространа кутија со моливи за девојчиња ја носи забавата во секоја дневна рутина, на училиште, на работа или кога патувате. Комбинацијата на сензорен врв со светки со шарено дно за печатење го прави овој случај да се истакнува во торба и на биро. Оваа нова прекрасна кутија за складирање сигурно ќе направи да се чувствувате гламурозно секој ден. За разлика од традиционалните пластични кутии, Оваа фенси Кутија со Светки никогаш нема да пукне или скрши. Големиот единечен оддел има димензии 8.3 "х 5.3" х 2.9 " и обезбедува утврдени можности за складирање за сите ваши училишни, канцелариски или personal најважни работи. ИНСПИРИРАЈТЕ ГИ МЛАДИТЕ УМОВИ-направете го учењето забавна забава со отпакување на вашите идеи загарантирани да се истакнат и во изгледот и во чувството! ЦВРСТА и ЛЕСНА - оваа разноврсна кутија за складирање има цврста надворешна обвивка и мека внатрешност против гребење за да ја заштити вашата содржина. Тој е лесен и доаѓа со сигурно затворање со патент. ЗАБАВЕН, ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ ДИЗАЈН - оваа разноврсна кутија со моливи има капак од меко, светло обоено крзно и стилска, печатена основа. Пространиот главен оддел е одличен за носење училишен/канцелариски прибор, вашиот телефон и технолошка опрема, шминка и многу повеќе. ПРОСТРАНО СКЛАДИРАЊЕ-мери 8,3"x5, 3" x2, 9 " и држи до 60 пенкала/моливи. ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА-со посветеноста НА ЗИПИТ на квалитетот можете да купите со доверба. Изработен од цврст полиестер, гарантира долгогодишна практична употреба.

Детални спецификации