.

Уникатни Индустрии Мулти-боја Виножито Роденден Бучавари, Грофот

Уникатни Индустрии Мулти-боја Виножито Роденден Бучавари, Грофот

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

Уникатните Индустрии ги подготвуваат гостите за духовна изведба на роденденската песна непосредно пред да се издуваат свеќите на тортата со Овие Дувалки за Забави Со Виножито. Фантастично за предавање на посетителите на забавите за да додадете малку повеќе помпа во клучниот момент за време на свеченостите, овие партиски удари може да се користат и за акцентирање на маси за подароци или храна со изливи на весела боја. Потоа, спакувајте ги во корист кеси со други задоволства и ситници за да ги испратите малите дома од роденденската забава на темата виножито на вашето дете на светла и среќна нота. не правете Бучава Одлична за роденденска забава со виножито или роденденска забава на друго дете. Спакувајте во добри чанти со други партиски услуги или користете ги како украси за маса Координирајте се со други материјали за забави Во Виножито и фаворизира Забави На Виножито. 8-Брои. Партиските Дувалки мерат 5 "х 2.5".

Детални спецификации