.

Сарегама Карван Мини Блутут Звучник

Сарегама Карван Мини Блутут Звучник

DEN 415.84

Од стока
Во магацинот

Караван Мини е пренослив музички плеер кој доаѓа со карактеристики како Што Се Bluetooth, USB, FM/AM и колекција од 351 хинди песни. Претходно вчитаните песни на Мини се зимзелени хитови од легендите Како Лата Мангешкар, Moа Босле, Мохд. Рафи, Кишоре Кумар и Мукеш. Можете да уживате во вашата лична колекција песни На мини звучник преку Bluetooth или со вклучување НА ВАШИОТ USB диск. Со опцијата да се вклучите во ФМ/АМ станици, Мини станува совршен сите во еден музички плеер. Долготрајната батерија до 4 часа и фактот дека звучниците се доволно гласни за да ја наполнат вашата соба, Ќе ја направат мини зависта на вашите пријатели. Предупредување, ако некој го украде, ние не даваме бесплатна замена.351 Претходно вчитани зимзелени Хинди Песни. FM/AM РАДИО USB и bluetooth режими за да ви овозможат да уживате во вашата лична колекција на песни 3,5 mm аудио приклучок за поврзување надворешни звучници/ слушалки во порта за приклучување телефони и други уреди. Лесно се полни со секој полнач за андроид. Сарегама Карваан Мини Блутут Звучник (Маслинесто Зелена).

Детални спецификации