.

Дебеломер Покрива Врежано Предно И Задно Овално лого Форд Црна завршница сребрена ch Одговара изберете: 2015-FORD TRANSIT ПОВРЗЕТЕ XL, FORD TRANSIT ПОВРЗЕТЕ XLT

Дебеломер Покрива Врежано Предно И Задно Овално лого Форд Црна завршница сребрена ch Одговара изберете: 2015-FORD TRANSIT ПОВРЗЕТЕ

DEN 351.84

Од стока
Во магацинот

Комплет од 4 Капаци За Дебеломер MGP, 10007 Sfrdbk, Врежан Преден И Заден : Овално Лого/Ford, Финиш На Црн Прав, Сребрени Знаци * * Ви треба помош за наоѓање на вистинскиот модел на капакот на дебеломер за вашето возило? Кликнете Овде Барате поисплатлив начин за облекување на сопирачките? Уморни сте од пребојување на дебеломер? Не гледај понатаму! МГП е вашето решение. Гордо произведен Со алуминиум од воздушна класа Т-6061, секој капак на дебеломер е заварен ЗА цврстина, обложен во прав за издржливост и вклучува патентиран систем за прицврстување од нерѓосувачки челик. Карактеристиките вклучуваат значително намалување на прашината на сопирачките и дисипација на топлината на сопирачките. Секој сет е дизајниран специјално за дебеломер на сопирачките за да обезбеди соодветно поставување. Не се потребни лепила, ленти или модификации на дебеломер. Типичното време за инсталација е еден час од почеток до крај. Комплет од 4 Капаци За Дебеломер MGP, 10007 Sfrdbk, Врежан Преден И Заден : Овално Лого/Форд, Завршна Обработка На Црн Прав, Сребрени Знаци : Гордо дизајнирани и произведени. Изграден од 6061-т6 воздушен алуминиум. Патентираниот систем за прицврстување ги одржува вашите капаци безбедни. Секој сет е дизајниран специјално за дебеломер на сопирачките за да обезбеди соодветно поставување. Карактеристиките вклучуваат значително намалување на прашината на сопирачките и дисипација на топлината на сопирачките. Не се потребни лепила, ленти или модификации на дебеломер. Завршница обложена со прав за долготраен стил. Цпу врежани ликови кои никогаш нема да изгребат. Изберете од повеќе бои и завршетоци. Типичното време на инсталација е 1 час од почеток до крај. Одговара Изберете : 2015-2017 ФОРД ТРАНЗИТ ПОВРЗЕТЕ XL 2014 ФОРД ТРАНЗИТ ПОВРЗЕТЕ XLT и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Детални спецификации