.

Неон loveубов на државата Аризона 12oz тенок може да се полади, склопувачки

Неон loveубов на државата Аризона 12oz тенок може да се полади, склопувачки

DEN 47.52

Од стока
Во магацинот

Целосното обвивка во боја може да се полади со површина од отпечаток од 4 "x 8 ". Слатката конзерва одговара на тенок може да се полади и е изработен од висока густина 1/8 "Неопрена за да помогне да го одржувате вашиот пијалок кул за време на играта или секогаш кога ладилник може да ви помогне. Со овие смели графики, никој нема да може да може Прашање каде лежи вашата верност кога ќе го додадете ова слатко парче во вашата колекција. Официјално лиценцирано со лига и тим.

Детални спецификации