.

Нова Оем Замена Предниот Браник Покритие Решетка, Одговара 2012-Мазда 3

Нова Оем Замена Предниот Браник Покритие Решетка, Одговара 2012-Мазда 3

DEN 1255.20

Од стока
Во магацинот

Со Сериозна И Непоколеблива Посветеност Да Им Обезбедиме На Клиентите Широк Спектар На Висококвалитетни Компоненти За Замена, Опрема И Делови за Поправка и Дополнување На Нивните Автомобили, Камиони и Други Возила, Нудиме Нова Решетка За Покривање На Предниот Браник НА Оем, Ги Исклучува Моделите За Брзина На Мазда. Тој е Дизајниран да ја Замени Вашата Постоечка Решетка За Покривање На Браникот. Тоа Одговара На Вашиот 2012-2013 Мазда 3. Проверете Дали одговара на Вашето Возило. Гаранција : 5 Години, Ограничена. Каи Нова Оем Замена Предниот Браник Покритие Решетка, Одговара 2012-2013 Мазда 3 Ги Исклучува Моделите На Брзина На Мазда, Изработени од Полипропилен . Ги Исполнува Сите Федерални Стандарди За Безбедност На Моторот . Не Е Потребно Дупчење за Инсталација . Нема Потреба Од модификации за инсталација . Замена за директно Вклопување за Вашето Возило . Истата Форма Одговара и Функционира како ОЕ . Гаранција : 5 Години, Ограничена . Проверете Го Големиот Избор На Делови Достапни за Вашето Возило.

Детални спецификации