.

Блузас Де Верано Пара Мујер Постојана Облека Женска Лабава Секојдневна Качулка Со Долги Ракави Цветен Дуксер Со Цветен Принт Врвна Светло Сина М

Блузас Де Верано Пара Мујер Постојана Облека Женска Лабава Секојдневна Качулка Со Долги Ракави Цветен Дуксер Со Цветен Принт

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Женска Мода Лабава Секојдневна Качулка Со Долги Ракави Дуксер Со Цветен Принт Топвоменска Мода Лабава Секојдневна Качулка Со Долги Ракави Цветен Дуксер Со Цветен Принт Ве Молиме проверете ја табелата со големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни за големината, ве молиме испратете ни порака.карактеристика : материјалот Е лесен и супер мек за да ве стопли цел ден додека ве одржува ладни прилики : Секојдневно Носење, Одмор, Божиќ, Состаноци, Спорт, Училиште, Работа, Улично Носење итн. Лесно за чизми, фармерки, слаби хеланки за стилски пролетен, есенски и зимски изглед.Облеката е совршена за вашите омилени фармерки, панталони и многу повеќе. Нега На Облека : Рачно/Машинско Перење Ниска Температура, Не Избелувајте, Избегнувајте Изложување, Закачете Суво.Карактеристики : секојдневниот стил го покажува вашиот уникатен шарм и виталност, додавајќи елеганција и чувство за мода. Тоа е меко и удобно, и ќе ви се допадне кога ќе го примите.Забележете дека деталите за големината варираат во зависност од бојата. Ве молиме проверете опис на производот за повеќе информации големина.информации за производот : Сезона : Зимски Пол : женски повод : Секојдневен Материјал : Полиестерстил : Темперамент патување должина : Редовно Вклопување : Точно на методот на перење големина : рачно перење во ладна вода, закачување или сушење на линија Што Добивате : 1x женски Top Size Bust Shoulder Sleeve Length S110cm/43.31"55cm/21.65"50cm/19.69"67cm/26.38"M116cm/45.67"56cm/22.05"51cm/20.08"68.5 cm/26.97"L122cm/48.03"57cm/22.44"52cm/20.47"70cm/27.56"XL128cm/50.39"58cm/22.83"53cm/20.87"71.5 cm/28.15"XXL136cm/53.54"59cm/23.23"54cm/21.26"73cm/28.74"XXXL144cm/56.69"60cm/23.62"55cm/21.65"74.5 cm/29.33"XXXXL152cm/59.84"61cm/24.02"56cm/22.05"76cm/29.92"XXXXXL160cm/62.99"62cm/24.41"57cm/22.44"77.5 cm/30.51" Висококвалитетни долги ракави, целокупната ткаенина за облека е дише и еластична, многу мека и удобна, многу мазна за кожата и многу удобна за носење во текот на целиот ден. Женска кошула, секојдневен врв, дизајн на тркалезен врат, лабаво монтирање, удобен материјал. Спарете со Хеланки, јакна, фармерки, каприс, панталони или здолниште во пролет илиumn за да бидете поелегантни и женствени. Женските модерни кошули се погодни за канцеларија, работа, одмор, плажа, училиште, излегување, забава, дома и секојдневно носење. Измијте со ладна вода. Не користете претерано висока температура на водата за време на чистењето за да избегнете избледување.

Детални спецификации