.

Нулум Корбет Гроздобер Бохо Област Килим, 7' 10

Нулум Корбет Гроздобер Бохо Област Килим, 7' 10

DEN 777.92

Од стока
Во магацинот

Подигнете го вашиот простор со прекрасно потресениот, антички изглед на овој тепих со шема на медалјон. Меката и свиленкаста текстура додава моментален допир на луксуз каде и да ги поставите. Подигнете го вашиот простор со прекрасно потресениот, антички изглед на овој тепих со шема на медалјон. Меката и свиленкаста текстура додава моментален допир на луксуз каде и да ги поставите.

Детални спецификации