.

Редење Полу-Биро Коцки, Бела, Канцеларија И Биро Снабдување Организаторот Врвот Фиока, Се Продаваат Поединечно

Редење Полу-Биро Коцки, Бела, Канцеларија И Биро Снабдување Организаторот Врвот Фиока, Се Продаваат Поединечно

DEN 319.84

Од стока
Во магацинот

Преземете ја контролата врз вашиот работен простор со фиоки за полу биро што МОЖАТ да СЕ натрупуваат со џем хартија! Нашата бела послужавник за половина маса ја зголемува ефикасноста со одржување на канцелариски материјали на едно организирано место додека додавате елегантен, модерен изглед на вашата работна маса. За оптимална ефикасност, купете со полни садови за хартија и наредете ги високо никогаш нема да изгубите трага од значајни документи или вашите омилени материјали за биро! Од домот до канцеларијата, нашите послужавници сигурно ќе ја зголемат организацијата и ефикасноста. Послужавниците се продаваат поединечно. Боја : Бела. Големина : Фиока (9 3/4 x 12 1/2 x 6 инчи). Количина : (1) Топ Биро Снабдување Фиока & (2) Хартија Писмо Коцки. Карактеристики : Секоја фиока за хартија може да собере 300 листови хартија. Заврши : Издржлива, цврста пластика која има мазна завршница.

Детални спецификации