.

Богатствата На Каролина Абисински Маче Стакло Сечење Одбор Голем

Богатствата На Каролина Абисински Маче Стакло Сечење Одбор Голем

DEN 415.84

Од стока
Во магацинот

КАРОЛИНИ Богатства ASA2164 LCB Абисинска Табла За Сечење Стакло За Мачиња Голема 12h x 16w, разнобојна Табла За Сечење Стакло За Мачиња Од Абисинија Голема. Оваа Табла за Сечење содржи уметнички дела На Абисинец. Одличен подарок за сопственик На Абисинија. Големата Табла За Сечење Калено Стакло е отпорна на топлина и рачно миење Само оваа даска за сечкање е светла и шарена. Изработени од калено стакло, овие уникатни табли за сечење содржат уметнички дела од некои од вашите омилени отпечатоци на уметници. Високи 15 инчи и долги 12 инчи, тие ќе го разубават и заштитат вашиот шалтер. Отпорни на топлина, нелизгачки стапала и практично нераскинливи! Голем Калено Стакло Сечење Одбор.

Детални спецификации