.

Скромен Организатор За Складирање Играчки За Деца На Екипажот Со Пластични Канти, Повеќе Бои

Скромен Организатор За Складирање Играчки За Деца На Екипажот Со Пластични Канти, Повеќе Бои

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Организаторот За Складирање Играчки За Деца Со Скромна екипа Со Заштеда На простор со 12 Пластични Канти складира многу детски играчки во лесни за гледање, лесни за пристап канти. Осумте стандардни и четири големи контејнери за складирање со лесен пристап се отстранливи, што им овозможува на децата да вадат играчки, книги и игри за време на игра и брзо да се исчистат потоа. Оваа алтернатива за кутија за складирање играчки помага да се одржува чиста просторијата на вашето малечко додека во исто време кантите можат да учат идентификација на бојата, како и сортирање и когнитивни вештини. Висината на кантите во овој организатор на играчки е соодветна за мали деца и деца од предучилишна возраст. Ова парче мебел одлично одговара за сите домови, без разлика дали се големи или мали. Овој организатор за складирање играчки доаѓа во повеќе опции за боја за да го надополни постојниот мебел во вашиот дом како и комплетите за маса и столови и други производи за организатори за складирање играчки во тот Тутори линија на детски мебел. Тот Тутори Деца Играчка За Складирање Организатор со 12 Пластични Канти, Повеќе Бои.

Детални спецификации