.

Трговска Марка Ликовна Уметност Тоскански Двор Платнена Уметност Од Рио, Дрвена Рамка

Трговска Марка Ликовна Уметност Тоскански Двор Платнена Уметност Од Рио, Дрвена Рамка

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Подготвено за закачување со помош на гик достапно во различни големини, ова уметничко дело подготвено за закачување, сплетено врамено се одликува со двор со растенија. Ова парче уметничко дело на Заштитен Знак Е отпечатено со помош на giclee, што е напреден процес на печатење што создава репродукции кои практично не се разликуваат од оригиналите. Многу галерии, музеи и приватни колекционери прифаќаат уметност печатена од гикли.

Детални спецификации