.

Нетфли Светла Самурај Душа-Клучен Уметнички Ѕид Постер, 14.725 22.375

Нетфли Светла Самурај Душа-Клучен Уметнички Ѕид Постер, 14.725 22.375

DEN 768.00

Од стока
Во магацинот

Овој Тренд Меѓународен Нетфликс Светла Самурајска Душа - Клучен Уметнички Ѕиден Постер е дизајниран со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите врамени постери имаат премиум сатенска завршница што ги подобрува боите. Лесно закачете го овој врамен постер со приложената закачалка за пили за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународен Нетфликс Светла Самурајска Душа - Клучен Уметнички Ѕиден Постер : Постерите со Врамени Трендови имаат врвна сатенска завршница која обезбедува динамични бои без рефлектирачки сјај. Чиста, модерна рамка за постери достапна во различни бои за дополнување на секој декор. Лесна и лесна за закачување конструкцијата овозможува брза инсталација со помош на прицврстената закачалка за пила. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 14.725" х 22.375", со рамка : 16.5 "х 24.25" х.75".

Детални спецификации