.

- Линија хардвер Одговара изберете: 1995 - ТОЈОТА ТАКОМА, 1984 - ТОЈОТА ПИКАП

- Линија хардвер Одговара изберете: 1995 - ТОЈОТА ТАКОМА, 1984 - ТОЈОТА ПИКАП

DEN 8256.00

Од стока
Во магацинот

Кога станува збор за работните места на сопирачките, хардверот на сопирачките често е најзанемарената компонента. Истрошениот хардвер на сопирачките може да доведе до несакана бучава, предвремено абење на сопирачките и влечење на сопирачките. Издржливиот, сигурен хардвер за сопирање е од суштинско значење за успешна работа на сопирачките. Осигурајте се дека работата на сопирачката е успешна за прв пат со користење на хардвер за сопирачки R-Line. • Произведено до прецизни спецификации во форма на ОЕ, вклопување и функција • Изградено Со врвни материјали што ги исполнуваат или надминуваат перформансите на ОЕ • Направено за да помогне да се овозможи тивко, мазно и безбедно сопирање • Инженерско И тестирано за да се задоволи издржливоста и сигурноста под екстремни услови * Изработено Од висококвалитетни материјали Одговара Изберете : 1995-2004 ТОЈОТА ТАКОМА 1984-1995 ТОЈОТА ПИКАП и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .

Детални спецификации