.

Менс Оз Тешки Мешавина Руно Екипажот Пакет

Менс Оз Тешки Мешавина Руно Екипажот Пакет

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

50% памук, 50% полиестер; воздушно млазно предиво отпорно на пилули; шиење со двојна игла во текот; поставени ракави; 1х1 ребрести јаки, манжетни и појас со спандекс; Безбедносниот Портокал е во согласност СО Анси - ИСЕА 107 Високи Стандарди За Видливост; Гилдан Менс 8 Мл Тешка Мешавина 50/50 Руно Екипаж 2 Пакет.

Детални спецификации