.

Четири Сезони А Ц Ладење Празнење Вшмукување Црево Собрание П Н: 56404

Четири Сезони А Ц Ладење Празнење Вшмукување Црево Собрание П Н: 56404

DEN 1246.72

Од стока
Во магацинот

Четири Сезони А/Ц Ладилно Средство Празнење / Вшмукување Црево Собрание П/Н : 56404 Количина Продадени : Продадени Поединечно Дополнителни Карактеристики Материјал : Алуминиум / Гума. Одговара Изберете : 1992 ШЕВРОЛЕТ ГМТ-400 8 Цил 5.7 Л 1992 ГМЦ СИЕРА 8 Цил 5.7 Л и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Детални спецификации