.

Памучна Зелена Беж Жакард Ткаенина За Украсување На Домот, Ткаенина Покрај Дворот

Памучна Зелена Беж Жакард Ткаенина За Украсување На Домот, Ткаенина Покрај Дворот

DEN 77.12

Од стока
Во магацинот

Овие едноставни, големи цветни мотиви се распоредени на квадрат повторете за да го создадете овој минимален, но убав жакард. Може да се обликува во совршен тросед за секој приземен внатрешен простор. Ви треба Примерок? Нарачајте 1/8ид.Ширина на ткаенина : 53 инчи Памучна Зелена/Беж Жакард Ткаенина За Украсување На Домот, Ткаенина Покрај Дворот.

Детални спецификации