.

Илг, Кети И Гордон Вајт Модерен Музејски Уметнички Принт Во Рамка На Дрво Со Наслов - Источен Фолкланд Магеланов пингвин брејинг

Илг, Кети И Гордон Вајт Модерен Музејски Уметнички Принт Во Рамка На Дрво Со Наслов - Источен Фолкланд Магеланов пингвин брејинг

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Кети И Гордон Илг претставуваат прекрасно Уметничко Дело Од Бела Модерна Дрвена Рамка Од 11х14, со наслов "Источен Фолкландски Магеланов пингвин што плете". Ова уметничко дело е печатење со отворено издание изработено Од Рамка До Ѕид со методот giclee, што обезбедува најдобар квалитет на печатење. Рамка До Ѕид внимателно доби висококвалитетна слика од Издавачот за да произведе исклучителен финален производ. Рамката е впечатлива дво-инчна бела модерна дрвена рамка која совршено го надополнува уметничкото дело. Нашиот тим од искусни професионалци веднаш ќе започне да работи на вашата нарачка откако ќе биде поставена за да гарантира дека вашето уметничко дело е навремено врамено и испратено до вас. Горди сме што нудиме уметнички дела што се целосно направени во Сад и уверени сме дека вашето купување ќе ги исполни вашите очекувања. Ние ја разбираме вредноста на инвестирањето во уметнички дела и имаме за цел да обезбедиме супериорен производ што ќе го цените во годините што доаѓаат. Ви благодариме што избравте Рамка До Ѕид за вашите уметнички потреби и со нетрпение очекуваме да ги надминеме вашите очекувања. Уметник : Илг, Кети и Гордон. Наслов : Источен Фолкландски Магеланов пингвин плетење. Врамена Големина : 11х14 инчи. Висококвалитетен Уметнички Принт Врамен во Бела Модерна Дрвена Рамка. Прилагодено Печатено и Врамено кога Е Купено. Вклучен Е Комплет За Висечка Жица. Произведено Во Сад И Задоволството е Загарантирано.

Детални спецификации