.

Версаче Parс Парфем Спреј, Парфем За Жени, 1. Оз

Версаче Parс Парфем Спреј, Парфем За Жени, 1. Оз

DEN 711.20

Од стока
Во магацинот

Создадена од куќата на аверсаче со парфимери алберто морилас, оливер кресп и натали лорсон.о тие објавија во 2014 година имајќи го на ум godс богот на љубовта.извонреден врвен цветен кацитрусен парфем со грејс пица.аааавибрантна мешавина на белешки што е некогаш женствена, но не премногу женствена.áвери сензуална во природата со топла прегратка.ахгорните ноти се калабриски бергамот, сицилијански лимон и калинка.о срцевите ноти се јасмин самбак апсолутен, цвет од лимон, јасмин и божур.а и долните ноти се сандалово дрво, мошус, дрвени ноти и амброкс. Версаче Версаче Parс Парфем Спреј За Жени 1,7 мл.

Детални спецификации