.

Мсемис Деца Девојки V Вратот Навивачки Фустан Средно Училиште Униформа

Мсемис Деца Девојки V Вратот Навивачки Фустан Средно Училиште Униформа

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

Комплетот Вклучува : 1 парче Кроп Топ, 1 парче Здолниште Состојба : Ново со тагматеријал : 70% Полиестер, 20% Спандекс, 10% Најлонтаг Бр.Препорачани Големини Должина На Градите Length448"/20.5cm21"/54cm18.5"/48cm9"/23cm668.5"/22.5cm22.5"/58cm20.5"/52cm10"/25.5cm889.5"/24.5cm24.5"/63cm22"/56cm11"/28cm101010"/26.5cm26.5"/68cm23.5"/60cm12"/30.5cm121211"/28cm28.5"/73cm25"/64cm13"/33cm141411.5"/30cm30.5"/78cm26.5"/68cm14"/35.5 Км Деца Девојки Без Ракави Печатени Контраст Боја Култура Врвот Со Плисирани Здолниште Во собата. Табелата со големина значи возрасни опсези за девојчиња, но тие се само за општо водство. Без ракави, V деколте култура врвот, ПИСМА ОВАЦИИ печатени на предната страна. Контраст боја стил. Појавување со еластичен појас плисирано здолниште. Облеката ја прави вашата девојка да изгледа енергично. Совршен за танц, навивање, конкуренција, изведба итн.

Детални спецификации