.

кпоплк Женски Обичен Дуксер Со Долги Ракави Со Вратот На Екипажот Слатки Врвови На Вратот На Екипажот Лабави Врвови Од Туника Дуксер Со Долги Ракави Секојдневен Ла

кпоплк Женски Обичен Дуксер Со Долги Ракави Со Вратот На Екипажот Слатки Врвови На Вратот На Екипажот Лабави Врвови Од Туника

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

Дуксери За Жени Екипаж Обични Кошули Со Долги Ракави Врвови Од Туника . Овој дуксер за жени користи мека ткаенина погодна за кожата удобна за носење. Женскиот дуксер има врат на екипажот, долг ракав, пуловер, врвови од туника, дуксери со цврста боја, лабав стил на вклопување. Женските врвови се класични и секојдневни за секојдневно носење, тоа е основно. преголеми дуксери за додавање во вашата гардероба во fall и зима. Дуксер на екипажот жените со фармерки прават да изгледате повеќе симпатично и модно. . Забелешка : . 1. Може да има отстапување од 1-3 см во различни големини, локации и истегнување на ткаенини. Ве молиме изберете ја точната големина според табелата со големини. 2. Можеби има мала разлика со она што го добивате. Бојата може да биде посветла или потемна поради различниот приказ на КОМПЈУТЕРОТ. 3. Вакуумско пакување, може да има некои брчки, се препорачува да се мијат женските дуксери и да се закачат на суво на воздух, ќе се врати во нормала за два дена. Карактеристики : печатени, долги ракави, лабави, секојдневни, преголеми, дуксер, пуловер, блуза. Натпревар : Дуксерот Со Печатени Долги Ракави Е Совршен за Носење Со Убав Ѓердан за Моден Изглед и исто така може Да Ги Покаже Вашите Шармантни Облини, Што Ве Прави Да Изгледате Повеќе Стилски и Елегантно. Лесно е Да се Спари со хеланки, фармерки, секојдневни панталони, високи потпетици, спортски чевли итн. Повод : Погоден За Секојдневно Носење / Патување / Дома/ Одмор/ Шопинг / Улица/ Забава/ Отворено/ Клуб.Најдобрите Подароци За Жените. Оваа стилска кошула е шик главен производ за вашата гардероба во студениот ден. Нега на облека : Машина Или Рачно Перење Со Ладна Вода/Закачете Или Исушете Ја Линијата/Без Белило/Без Хемиско Чистење.

Детални спецификации