.

Флеш Мебел Белаџо Современа Прилагодлива Висина Барстол со Акцентна Облога за Нокти Во Сива Кожа Мека

Флеш Мебел Белаџо Современа Прилагодлива Висина Барстол со Акцентна Облога за Нокти Во Сива Кожа Мека

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

Оваа стилска сива прилагодлива висинска столица, со мека и издржлива Кожамек тапацир, го обезбедува вистинскиот акцент на функцијата во вашиот бар за појадок или кујнски шалтер. Прекрасно дизајнираниот грб има заоблен врв. Седиштето е обложено со 2 " пена и украсено со украси за нокти. Вртливото седиште лесно се прилагодува од шалтер до висина на шипката користејќи ја удобната рачка за подигнување на гас, која се наоѓа веднаш под седиштето. Деталите за хром му даваат модерна современа привлечност, додека контрастните украсни глави за нокти и заоблените линии потсетуваат на идиличен класичен дизајн. За да помогне да се обезбеди дополнителна заштита на подовите, основата има скриен пластичен прстен. Дизајниран за станбена употреба, оваа столица е одличен избор кога сакате современ изглед за вашиот дом. Столче Во Современ Стил. Заоблен Дизајн На Грбот. Сива Кожамек Тапацир за Мекост и Издржливост. Индивидуални Акценти На Сребрени Нокти. Кал 117 Огноотпорна Пена. Висина Прилагодлив 360 Степен Вртливо Седиште со Гас Лифт. Седиштето Се Прилагодува Од Бројач До Висина на Шипката. Потпирач За Нозе, Хромирана Основа. Дијаметар На Основата : 17.625". Дизајниран Само За Станбена Употреба.

Детални спецификации