.

Богатствата на каролина Англиски Булдог Пролет Стакло Сечење Одбор Голем

Богатствата на каролина Англиски Булдог Пролет Стакло Сечење Одбор Голем

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

Каролини Богатства CK1201 LCB англиски Булдог Пролетта Стакло Сечење Одбор Голем, 12h x 16w, разнобојни Стакло Сечење Одбор Голем кој раса специфични булдог, англиски булдог уметнички дела од еден од нашите уметници или графички дизајнери. Додадете ја оваа шарена Даска за Сечење за Украсување За Пролет, Оваа Даска За Сечење Стакло Голема е од колекцијата Богатства На Каролини Пролетно Куче. Голем Калено Стакло Сечење Одбор Од Каролини Богатства шарени кујна производ линија е отпорна на топлина и треба да биде само миење раце. Оваа даска за сечкање е светла и шарена. Оваа табла за сечење е изработена од калено стакло. Овие уникатни табли за сечење содржат уметнички дела од некои од вашите омилени уметници. Таблата е висока 15 инчи и долга 12 инчи. Тие ќе го разубават и заштитат вашиот шалтер. Тие се отпорни на топлина, не лизгачки стапала и практично нераскинливи! Аглите се заоблени за да помогнат во заштитата на таблата. Вклучени се браници за стапала за да се одржи даската за сечење на место додека се користи. Сечење одбори се печатени и . Оваа Табла за Сечење е од каролини Богатства Кучиња категорија на производи. Голем Калено Стакло Сечење Одбор.

Детални спецификации