.

Војна На Ѕвездите: Ѕиден Постер Од Мандалориската Група, 22.375 34

Војна На Ѕвездите: Ѕиден Постер Од Мандалориската Група, 22.375 34

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

Овие Трендови Меѓународни Војна На Ѕвездите : Ѕидниот Постер Од Мандалориската Група е дизајниран со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се испечатени на сјајна хартија. Овој постер може да се користи за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународни Војна На Ѕвездите : Мандалориската Група Постери За Ѕидни Постери користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени на Хартија За Постери Со Сјај Сертифициран од Фсц. Клипот за постер вклучува две пластични шини за прицврстување до затворање од 24 инчи со две прилагодливи закачалки. Лесен, лесен за составување дизајн овозможува брза инсталација. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34".

Детални спецификации