.

Фуле ЗА TCL SWEEVA Роботски Правосмукалка Ролери Главна Четка Резервни Делови

Фуле ЗА TCL SWEEVA Роботски Правосмукалка Ролери Главна Четка Резервни Делови

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

Карактеристики : *Избрани висококвалитетни пластични материјали, издржливи, долг работен век, отпорни на корозија, отпорни на абење и многу сигурни. Исполнуваат строги стандарди за контрола на квалитетот.*Може ефикасно да ја отстрани прашината, косата, честичките итн. на земја, одржувајте ја просторијата чиста и намалете ја прашината, поленот и другите алергени во здивот.*Со замена на додатоците за главата на четката на секои 2-3 месеци според фреквенцијата на употреба, може да се одржат најдобри перформанси.*Не се деформира лесно, ниту ќе го оштети мебелот и земјата. Професионално производство, извонредна технологија, ефикасно подобрување на работната ефикасност на правосмукалката.* Одговара за TCL SWEEVA 6000 6500 Правосмукалка Содржина : 1 x ролери четка : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. Избрани висококвалитетни пластични материјали, издржливи, долг работен век, отпорни на корозија, отпорни на абење и многу сигурни. Исполнуваат строги стандарди за контрола на квалитетот. Може ефикасно да ја отстрани прашината, косата, честичките итн. на земја, одржувајте ја просторијата чиста и намалете ја прашината, поленот и другите алергени во здивот. Со замена на додатоците за главата на четката на секои 2-3 месеци според фреквенцијата на употреба, може да се одржат најдобри перформанси. Не е лесно деформиран, ниту ќе го оштети мебелот и земјата. Професионално производство, извонредна технологија, ефикасно подобрување на работната ефикасност на правосмукалката. Погоден за TCL SWEEVA 6000 6500 Содржина На Правосмукалка : 1 x ролери четкичка : .

Детални спецификации