.

3D MAXPIDER LEXUS LS600HL RWD 2008-КЛАСИЧЕН ЦРН R1

3D MAXPIDER LEXUS LS600HL RWD 2008-КЛАСИЧЕН ЦРН R1

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

3 D MAXPIDER LEXUS LS600 HL RWD 2008-2011 КЛАСИЧЕН ЦРН R1-3 D MAXpider Прилагодените Подни Душеци се најдобрата заштита за подот на вашето возило. За разлика од оние гломазна Ефикасно Ги Штити Внатрешноста На Возилата. Макспајдер Патентираниот Долен Слој Ги Одржува Душеците На Место Без Да Му наштети На Оригиналниот тепих. Внатрешен Слој Што Апсорбира шок и Звук. Лесна Нега Трајни Делукс Јамка Тепих. Еколошки Материјал, Нетоксичен и Без Мирис. Дополнителни Карактеристики Боја : Црна. Материјал : Класичен. ДЕЛ Терминологија ПРОЕКТ : 12393. Одговара Изберете : 2008-2011 LEXUS LS и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Детални спецификации