.

Вентил За Вентилација На Картерот На Моторот

Вентил За Вентилација На Картерот На Моторот

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

Уро Делови картерот вентил за вентилација На МОТОРОТ изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет и изработка. Ние произведуваме вентил за вентилација на картерот на моторот за речиси секој автомобил на патот денес. Уро Делови вентил за вентилација на картерот НА моторот Се достапни за употреба на и надвор од патот и се дизајнирани за сите временски услови. УРО 11617501566 Вентил За Вентилација На Картерот НА Моторот.

Детални спецификации