.

Дуксери За Жени Модни Печатени Лабави Дуксери Долги Ракави Блуза Кружен Врат Обични Врвови Дуксер Дуксери

Дуксери За Жени Модни Печатени Лабави Дуксери Долги Ракави Блуза Кружен Врат Обични Врвови Дуксер Дуксери

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

"Добредојдовте ВО ПРОДАВНИЦАТА ДЕЦИЛРО, се надевам дека имате пријатен шопинг.1. Имаме различни стилови на производи за да изберете.2. Ние нудиме секакви попусти на нашите производи и нудиме 30-дневна гаранција за квалитет.3.Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте ме, наша чест е да ви служиме.4. Ве молиме погледнете ја нашата табела со големини пред да нарачате.5. Нашата облека е малку помала. Предлагам да изберете поголема големина или две.Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте не. Благодарам." Ги следи шик трендовите за да ви помогне да бидете помодерни,да ви помогне да бидете совршени во стилот. Стилскиот дизајн ве прави попривлечни. Материјалот е лесен,дише и лесен за перење и се чувствува удобно за носење. Ткаенината е рафинирана и лесна, мека и удобна. Носењето на ова ќе ја истакне вашата фигура и ќе добие многу пофалби. црвени блузи за женски кул дуксерибела блуза за женски бели дуксери за женски дуксери со половина патент женска свилена блуза долна кошула за женски пуловер дуксери за женски дуксери со дуксери со женски дуксери со патент блузиелинен јапонски дуксер со преголеми дуксери за женскитренди дуксери за жени жени. слатки дуксери за девојкибела качулка за женскибела за женски кадифе Дуксер за женскицрн дуксер со блузаццрн дуксер за женисцрн дуксер за женски блузабела качулка за женски блузабела качулка за женски дуксери качулка за жени. долна кошула за жени кошула со копчиња женска лесна качулка женски преголеми дуксери качулка со качулка портокалови блузи за женски дуксери качулка со качулка со качулка црвена блузацрн дуксер женски трендовски дуксери за женски кадифени дуксери за женски кадифени дуксери за женски кадифени качулки за женски сини блузи за женски дуксер со качулка. качулка за вратот на екипажот со копчиња за женскисатин блузоменс блузи летни јакни бела качулка за женски блузеладии блузи и блузиѕвезда качулка со качулка со качулка црно сина преголема качулка за женицрни качулки со патент жените портокалови блузи за женски кошули шифон блузи за жените. летни блузи за жени 2023 кадифена Дуксерка за женски девојки кадифени дуксери за женски обичај качулка портокалови блузи за женски симпатична качулка мода качулка преголеми дуксери за женски дуксери црни блузи за женски блузи за жени кашуалци за женски дами блузи и блузибели блузи за жени обични кошули со ракави за женски качулка со Патент, исечена качулка со патент.

Детални спецификации