.

Азриски Женски Дуксер Плус Големина Клиренс, Женска Мода Печатена Маица Долги Ракави Блуза Кружен Врат Обични Врвови Дуксер Дуксери Дозвола За Продажба Договор За

Азриски Женски Дуксер Плус Големина Клиренс, Женска Мода Печатена Маица Долги Ракави Блуза Кружен Врат Обични Врвови Дуксер

DEN 371.20

Од стока
Во магацинот

Женска Мода Печатена Маица Долги Ракави Блуза Кружен Врат Обични Врвови Дуксер Hoodies Features : 1.It изработен е од материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење.2.Многу кул за носење многу ново за изгледот. 3.Удобно и пријатно, може да ја носи личноста дома или на работа. 4.Овој Лесен, блузи е совршен за Оние Удобни денови!5.Продолжете да се подобрувате за да ја направите вашата облека поудобна. Информации за производот : Сезона : Четири Сезони Пол : Женска Пригода : Дома,Дневен Стил : Секојдневен,Моден Ракав Должина : Долга Јака Со Ракави : Тркалезна Врат : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Жени Со Големина.Usukeubustsleevelungthsmall4834110cm/43.31"64cm/25.20" 70cm/27.56 " Големина : Големина. : Мал : 4 UK : 8 EU : 34 Bust : 110cm/43.31 "Ракав : 64cm/25.20" Должина : 70cm/27.56 " ИЗБРАНИОТ МАТЕРИЈАЛ : мекиот материјал е удобен за носење. ТРЕНДОВСКИ ДИЗАЈН : Погоден За секојдневно, секојдневно, ноќно излегување, плажа, одмор, одмор и секојдневно носење. Нашата мисија : слушаме повратни информации од клиентите,не ризикувате со купувањето. Ние нудиме 100% гаранција за враќање на парите.

Детални спецификации