.

Нов Модерен Европски Стил Жакард Кадифен Навлака За Перница Канцеларија Насловна Софа Перница Капакот Не Содржи Јадро За Перница

Нов Модерен Европски Стил Жакард Кадифен Навлака За Перница Канцеларија Насловна Софа Перница Капакот Не Содржи Јадро За Перница

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

Категорија на производи : Навлака За Перница/Материјал За Јакна За Перница : Ленинизирајте : 45х45см (со исклучок на перница)Применливо : перница/тежина на перница : 130гр 1. Капак за дишење : Изработен Од ткаенина од микрофибер што дише, пријателска за кожата за мазна, мека завршница; цевките по должината на рабовите создаваат уредно исечен изглед 2. Супер удобно : Полнењето Со Замена Надолу носи кадифен чувство, што е одличен избор за оние кои страдаат од алергија. Брзо ќе заспиете и ќе се разбудите чувствувајќи се енергично и подготвено за уште еден ден 3. Меки и Поддржувачки : Овој сет на перници постигнува добра рамнотежа помеѓу мекоста и дебелината, помагајќи да се намали болката во вратот и да се олесни вкочанетоста на рамената 4. БЕЗ СТРУКТУРА на СМЕНА : Без разлика дали сте страничен сонувач , стомачен или заден сон - нашите перници за ладење на спиењето го имаат сето тоа! Кадифен дизајн за враќање ќе го обликува вашето омилено место 5. Украсете ја вашата спална соба : овие machineономски перници се перат во машина и се сушат ниско. Сите материјали за производот се внимателно избрани, строго проверени и добро изработени.

Детални спецификации