.

Женско Патување Колекција Лавина Рамна Сандала Сина Фау Кожа М

Женско Патување Колекција Лавина Рамна Сандала Сина Фау Кожа М

DEN 432.00

Од стока
Во магацинот

Освежете го плакарот и набавете Си Ја Колекцијата Патување Лавина Рамна сандала. Оваа класична сандала со две ремени има амортизирана влошка што ги одржува вашите стапала лесни додека сте надвор цел ден за сите оние забавни активности за топло време.Карактеристики и Придобивки Прилагодлив ремен СО затворање на бравата ВЕШТАЧКА кожна облога ублажена КОЛЕКЦИЈА НА ПАТУВАЊА со надворешен ѓон од инсолерубер. Сандали. Повик. Материјал : ВЕШТАЧКИ. Боја : Чај. Сандала. Сандала Со Прашка. Двојна Лента Амортизирана. Ремен За Глуждот. Акцент На Тока. Тока. Висина На Петицата : 0,5. Тип На Пета : Блок.

Детални спецификации