.

Хфихгф Машка Шерпа Руно Обложена Велур Кожна Јакна Полн Патент Топла Зима Плус Големина Фау Крзно Ревер Јака Бомбардер Палто Со Џебови

Хфихгф Машка Шерпа Руно Обложена Велур Кожна Јакна Полн Патент Топла Зима Плус Големина Фау Крзно Ревер Јака Бомбардер Палто

DEN 559.84

Од стока
Во магацинот

04 "Должина : 82. Деколте : Врат Со Качулка;V-Врат;Врат На Екипажот;Квадратен Врат;Потсмев На Вратот;Врат;Хенли;Ревер. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!. Боја : Како Што Е Прикажано Слики.87" Должина : 91.48 "Ракав : 70. : ХХХХ-Големи САД : 16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 46 Биста : 146см/57. Тип на шема : 3Д Печатење,; Еднобојна; Блок Во Боја;Цветен Принт;.

Детални спецификации