.

Топла Тркала Автомобили, Премија Брз И Бесен Пакет на 1: Скала Автомобили

Топла Тркала Автомобили, Премија Брз И Бесен Пакет на 1: Скала Автомобили

DEN 270.08

Од стока
Во магацинот

Топла Тркала Премиум брзи и Бесни автомобили пакет слави возбудувања со голема брзина и пулс на масивната, глобална филмска франшиза со овој специјален колекционерски сет од пет возила. Секој од нив е 1 : 64 скала и карактеристики одлеаноци Од Брзи филмови. Комплетот доаѓа спакуван во ексклузивна кутија која е совршена за играње или прикажување. Рекреирајте ги омилените сцени од филмот или покажете ги како дел од колекцијата со вртежи. Боите и украсите може да варираат. ​Трка во возбудата На Брзи И Бесни франшиза со овој пет-пакет на премиум топла тркала автомобили од серијата. ​Секое возило со суперполнење е подготвено за акција веднаш надвор од пакетот и вклучува премиум извршување за крајниот вентилатор!. ​Пакетот вклучува реплики од 1 : 64 размери на Чеви Нова Од 1966 година, 1961 Чеви Импала, Хамер Х1, Обичај Корвет Стингреј Купе и Шеф на форд мустанг 302. ​Секој автомобил е спакуван лабав во специјална колекционерска кутија која е совршена за прикажување. ​Топла Тркала Премиум Брз И Бесен Пакет е крајниот подарок за собирачите на сувенири и љубителите на франшизата.

Детални спецификации