.

Женски Летни Резервоари За Плажа Смешни Графички Елеци Секојдневни Основни Маици За Вратот На Екипажот Лабави Редовни Фит Удобна Блуза Бела Л

Женски Летни Резервоари За Плажа Смешни Графички Елеци Секојдневни Основни Маици За Вратот На Екипажот Лабави Редовни Фит Удобна

DEN 223.36

Од стока
Во магацинот

Добредојдовте ВО ZQGJB, се надевам дека имате добар шопинг! Бренд : ZQGJB ZQGJB е професионален моден бренд кој се фокусира на модната женска облека, која може да ги задоволи реалните потреби за мода и пристојна мода.Ако сакате Повеќе ставки За Промоција, Ве Молиме Само Кликнете Овде : Празничен Трендовски Попуст/Летен Клиренс За Заштеди/Нов Попуст За Пристигнување/Враќање Во Нов Стил/Флеш Избор На Денот За Летни Врвови За Женски Штедни Кошули Облечени Секојдневни Плус Големина : Карактеристики : Женски Летни Блузи За Резервоари За Плажа Смешни Графички Елеци Секојдневни Маици За Вратот На Екипажот Лабава Редовна Удобна Блуза Ако сакате уникатна шема Во вашата секојдневна гардероба, овие кошули За Жени облечени Секојдневни Е Точното Парче Што Ви Треба!Едноставната силуета е секојдневна шик и никогаш застарена. Тоа ќе биде совршен подарок за вашата мајка, тетка, баба или вашите најдобри пријатели!Повод : ова лето блузи за жени е прилично голема за лето секојдневниот живот, канцеларија, партии, дружење, патување, училиште, работа,клуб, датум со дечко.Препорака за колокација : Спарете со фармерки или хеланки, додадете накит и чевли имате дневен изглед без напор. Совршено е за сите сезони. Можете дури и да се спарите Со шорцеви или здолништа Кога времето ќе соработува!Одлично со сламена капа, чанта, за комплетирање на моден летен изглед.Гаранција по продажбата За Овие врвови за жени секојдневно лето : ако имате какви било проблеми при купување или користење на производот, ве молиме кажете ни да го решиме навреме можеби нема да можеме да го направиме секој производ совршен, но ние ќе се потрудиме да го решиме проблемот за вас вашето разбирање ќе биде многу ценето пакување : 1 * Женски Топ-Табела(1 инч=2,54 см) : 0 Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 96см/37.80 "Рамо : 44см/17.32 " Должина : 63см/24.80". Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 100см/39.37 "Рамо : 45см/17.72 " Должина : 65см/25.59". Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 104см/40.94 "Рамо : 46см/18.11 " Должина : 67см/26.38". Големина. : Х-Лараж САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 108см/42.52 "Рамо : 47см/18.50 " Должина : 69см/27.17". Големина. : XX-Larage САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 112cm/44.09 "Рамо : 48cm/18.90 " Должина : 71cm/27.95". QWhite Блузи За Жени;Женски Врвови Секси;Бели Тенкови Врвови Жени;Женски Туника Врвови Плус Големина;Туника Врвови За Жени Лабава Вклопуваат Долг Ракав;Лабави Врвови За Жени Облечени;Култури Врвови За Жени Секси Плус Големина;Плус Големина Туника Блузи За Жени Лабава Одговара;Женски Туника Блузи За Лето;Атлетски Резервоари За Жени Пакет;Резервоари Со Вградени Градници плус Големина 3x;Женски Туника Врвови 3/4 Ракав;Исклучување На Рамо Врвови За Жени Црни;Женски Резервоари Врвови Памук;Патент Против Вратот Ладни Рамо Врвови за жени;. ●Клучни Зборови < Секси Кошули За Жени Лето; Голф Кошули Жени Тесни Фит; Преголеми Маици За Жени Плус Големина;Преголеми Блузи За Жени Плус Големина Шифон;Врвови Од Пеплум За Жени Без Ракави;Вградени Блузи За Резервоари За Градници За Жени Обложени;Бела Маица Женски; Женски Поло Маици Кратки Ракави Дри Фит; В Блузи За Вратот За Жени 3/4 Ракав;Блузи Со Патент За Жени По Операција;Жени 4 Јули Блузи Ххл;Смешни Кошули За Жени Саркастични; Плус Големина Резервоари Со Вграден Градник;Лабава Маичка Фустан за жени;Маица За Жени Лето; Течни Врвови За Жени Лето;.

Детални спецификации