.

Ноќници За Жени - Меки И Дише Сатенски Ноќни Наметки За Возрасни Жени - Кошули За Спиење Со Средна До Плус Големина - Ноќница До Колена

Ноќници За Жени - Меки И Дише Сатенски Ноќни Наметки За Возрасни Жени - Кошули За Спиење Со Средна До Плус Големина - Ноќница

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Ноќници За Жени-Лесна И Удобна Женска Сатенска Ноќна Наметка - Дамски Ноќници До Колена - Летен Женски Ноќен Фустан-Долги Наметки за Долна облека за Жени. Доживејте луксузен и удобен ноќен сон во Нашата Женска Сатенска Свилена Ноќница. Оваа женска сатенска ноќна наметка е изработена од мек и дише сатенски свилен материјал кој ќе ве одржува ладни и удобни цело лето. Со својот стил до колена, кратки ракави и лабав дизајн, овој свилен ноќен е погоден за жени од сите возрасти, форми и големини. Тој нуди елегантен и опуштен изглед на салон, балансирајќи ја удобноста и стилот. Прекрасниот дизајн на вметнување чипка со деколте со лажичка додава дополнителен женски допир за да ја направите оваа ноќница задолжителна во вашата колекција на облека за спиење. Нашата ноќна тоалета за жена не само што е удобна и стилска, туку овозможува и релаксирачки сон кој е неопходен за здрав и освежен почеток на вашиот ден. Лабавиот и дише дизајн на ноќницата овозможува природно движење и промовира мирен сон. Понатаму, лесно е да се грижите и одржувате. Нашите ноќни фустани за спиење се перат и издржливи во машина, осигурувајќи дека ќе траат долго и ќе ја задржат мекоста и бојата по повеќекратно перење. Со својата практичност и удобност, нашата сатенска ноќница е совршен избор за добар сон, секоја вечер. Останете Кул И Изгледајте Елегантно Ова Лето. - Мека И Дише Ткаенина за Удобен Сон. - Совршено Одговара за сите Форми на Телото. - Елегантен И Опуштен Дизајн за Стилски Изглед. - Издржлив И Долготраен За Секојдневна Употреба Останете Ладни И Удобни Цела Ноќ : Изработени Со сатенски свилен материјал Што дише, овие ноќници за жени се совршени за жешки летни ноќи, помагајќи ви да останете пријатни и ладни. Меката и лесна ткаенина обезбедува мирен сон. Елегантна и Женствена : оваа женска облека за спиење до колена има прекрасен дизајн на вметнување чипка и деколте со лажичка, додавајќи допир на женственост во вашата колекција на облека за спиење и салон. Живописни Избори Во Боја : со голем избор на живописни бои за избор, лесно можете да најдете совршен фустан за спиење што одговара на вашиот стил и преференции, без разлика дали претпочитате светли или темни бои. Издржлива И Машина За Перење : оваа кошула за секојдневно спиење е издржлива и може да се пере во машина, осигурувајќи дека ќе трае долго и ќе продолжи да обезбедува удобност и стил, дури и по повеќекратно перење.

Детални спецификации