.

Хардверски Инженер Во Стилот На Кали Памучна Маица Со Кратки Ракави Со Недефинирани Подароци

Хардверски Инженер Во Стилот На Кали Памучна Маица Со Кратки Ракави Со Недефинирани Подароци

DEN 223.52

Од стока
Во магацинот

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс врат на екипажот црн Хардверски Инженер Кали Стил Маица го прави совршен подарок за пријател, член на семејството или за себе. Оваа графичка маичка има хардверски Инженер Кали Стил отпечатен преку предниот дел на кошулата. Одлична опција за облека за мажи, жени, возрасни и тинејџери. Екипажот Вратот Маица. Краток Ракав. Машина за перење. Црно.

Детални спецификации