.

За Глава За Замена Од Типот На Тример Електрична Глава За Чистење На Тример

За Глава За Замена Од Типот На Тример Електрична Глава За Чистење На Тример

DEN 1119.04

Од стока
Во магацинот

Име : Жилет Бледегендер : Тип На Машка Моќност : Тип На Електрична Енергија : Електрична Бричење : Уцена : пластика големина : 3, 5х5, 3кмпакување Содржина : 4 х Жилет Само горенаведената содржина на пакувањето, другите производи не се вклучени.Забелешка : Лесното снимање и различните дисплеи може да предизвикаат бојата на предметот на сликата малку поинаква од вистинската работа. Дозволената грешка при мерењето е +/- 1-3см. Материјалот од нерѓосувачки челик, отпорен на ' рѓа, може да се исчисти со вода. Ротирачко двострано сечило за лесно прилагодување на аголот и поставување на контурата на вашето лице. Отворете ја задната мрежа од типот, лесна за празнење на преостанатата коса. Нема штета на кожата со кружни заби на сечилото.

Детални спецификации