.

Кд Модерна Канцеларија Биро Во Мат Сива Завршница

Кд Модерна Канцеларија Биро Во Мат Сива Завршница

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

Кд002 Модерна Канцеларија Биро Во Мат Сива боја. Бирото КД02 е прецизно дизајнирано имајќи го предвид складирањето, што го прави совршен избор за трансформирање на секој простор во целосно функционална домашна канцеларија. Со својот паметен и ефикасен дизајн, ова биро нуди доволно простор на полицата без најголемиот дел, обезбедувајќи одлично решение за секој што бара стилски и практичен работен простор. Достапно во две прекрасни завршетоци, Бирото КД02 надополнува разновидна внатрешна interiorетика. Изберете од мат Сивата завршница со четкани нерѓосувачки челични нозе за модерен и недооценен изглед или одлучете се за белиот лак со висок сјај со хромирани нозе за да додадете допир на современа елеганција во вашата домашна канцеларија. Бирото КД02 е доказ за внимателен дизајн, нудејќи пространа работна површина што ги собира вашиот компјутер, документација и други најважни работи, додека ја максимизира ефикасноста на складирањето. Стратешки поставените полици ви овозможуваат да ги одржувате вашите канцелариски материјали, книги и personal предмети уредно организирани и на дофат на раката. Дизајниран со богати клучни зборови погодни за Google, овој опис гарантира дека можете без напор да ја откриете Бирото KD02 во вашите онлајн пребарувања. Без разлика дали поставувате посветена домашна канцеларија или вградувате функционален работен простор во вашата дневна област, Бирото КД02 нуди совршена мешавина на стил и корисност. Подигнете ја вашата домашна канцеларија со Бирото КД02 и искусете ја практичноста на добро организиран и визуелно привлечен работен простор. Истражете ја колекцијата KD02 денес и редефинирајте го вашиот канцелариски декор со парче што ја одразува вашата посветеност на квалитетот и стилот. Направете ја вашата домашна канцеларија центар на продуктивност и софистицираност со ова исклучително биро. . . . Димензии : . • Биро : 59 "L x 23.5" d x 30 "H. • Полица : 47" L x 13.75 "D x 65" H Мат Сива Завршница. Многу Простор на Полицата. Хромирани Акценти.

Детални спецификации