.

Инктастичен Еднорог Крофна Подарок Бебе Девојка Фустан

Инктастичен Еднорог Крофна Подарок Бебе Девојка Фустан

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

Симпатичен мал еднорог со розова грива ја пробива дупката од крофна додека грицка малку од неа со големина на залак. Симпатичен подарок за секој што сака еднорози. Инктастична Крофна Од Еднорог Фустан За Новороденчиња Женски Бел 24 Месеци. Вашето малечко ќе биде преслатко и удобно во овој 100% чешлан памучен фустан од 1х1 бебешко ребро!. Конструкција на страничен спој за исклучителен квалитет и издржливост. Хедер е 88/12 чешлан памук/полиестер. крофна пастелна симпатична.

Детални спецификации