.

Беркли Моќ Мамка Природен Мирис Пастрмка Риболов Тесто Мамка

Беркли Моќ Мамка Природен Мирис Пастрмка Риболов Тесто Мамка

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Беркли Пауербејт ги прави почетниците риболовци добри и добри риболовци одлични! Научниците од беркли поминаа повеќе од 25 години усовршувајќи неодолив мирис и вкус - ексклузивната формула Power Bait. Рибите толку многу ја сакаат Моќната Мамка што ја држат 18 пати подолго, давајќи ви време и самодоверба да чувствувате повеќе каснувања. Поставете повеќе куки и фатете повеќе риби! Карактеристики : - Наликува на мрестилиште храна многу пастрмка се одгледуваат на - Мешавини мрестилиште храна состојки со моќен мирис и вкус. Овие мамки се збогатени со природните состојки на традиционалните мамки од пастрмка за да го зголемат мирисот и вкусот привлекувајќи ја моќта на докажаната формула Беркли. Резултатот? Мамка научно докажано дека ги надминува јајцата од лосос и сите други подготвени мамки. Лук-1,75 мл.

Детални спецификации