.

Војна На Ѕвездите Вејдер Војници Керамички Канистер Тегла За Колачиња, Големи

Војна На Ѕвездите Вејдер Војници Керамички Канистер Тегла За Колачиња, Големи

DEN 415.84

Од стока
Во магацинот

Сребрениот Бивол ви носи само врвен квалитетен декор и прибор за домаќинство што одговараат на вашата личност точно. Сребрената Бафало Војна На Ѕвездите Вејдер Војници Голем Канистер Керамички Колачиња тегла карактеристики слики На иконите Дарт Вејдер, Бура Војници, Ѕвезда На Смртта И ВРАТОВРСКА Борци Од Војна На Ѕвездите франшиза. Отстранливиот капак од теглата, кој има рачка во форма на Ѕвездата На Смртта, има херметички заптивка за да ги одржува печивата свежи. Војна На Ѕвездите Вејдер Војници Голема Керамичка Тегла За Колачиња Со Канистер е безбедна за миење садови, но се препорачува миење раце. Оваа тегла за колачиња прави одличен подарок за сите љубители на Војна на Ѕвездите во вашиот живот. Имајте доверба знаејќи дека купувате официјално лиценциран производ Од Војна На Ѕвездите од Сребрен бивол. Сребрениот Бивол е производител и дистрибутер на трендови на лиценциран домашен декор и прибор за домаќинство. Ние сме креативен тинк-тенк кој работи во соработка со врвните светски компании за забава и најпрепознатливите потрошувачки брендови за да помогне во развојот на уникатни, креативни и револуционерни производи. Официјално лиценцирана Банка за Монети има трендовски извајан дизајн. Монета слот може да се најде во задниот дел. Лесно се празни со пластичен затворач на дното. Прави совршено парче за прикажување. Прави одличен подарок за обожавателите. Изграден од керамика без БПА и без токсини.

Детални спецификации