.

Стоунериџ Овоштарник Боровинки Натопени во грчки Јогурт

Стоунериџ Овоштарник Боровинки Натопени во грчки Јогурт

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

Без разлика дали станува збор за специјална пригода или закуска после училиште, Овоштарниците Стоунериџ Боровинки Натопени Во Јогурт Во грчки Стил ќе бидат вкусен додаток на вашиот ден. Овие премиум боровинки натопени во попустлив јогурт во грчки стил сигурно ќе станат омилени во семејството. Обидете се да ги додадете во вашата омилена патека измешајте рецепт, фрлете ги со мешани зеленило за освежителна салата или измешајте ги во утринската гранола за курва и вкусен излив на возбудлив вкус. Стонериџ Грчки Јогурт Боровинки.

Детални спецификации