.

Велигден Жени Симпатична Печатени Краток Ракав V Вратот Врвот Работа Џеб Кошула Комбинезони тренингот блузи за жени ЧМОРА

Велигден Жени Симпатична Печатени Краток Ракав V Вратот Врвот Работа Џеб Кошула Комбинезони тренингот блузи за жени ЧМОРА

DEN 255.84

Од стока
Во магацинот

Големина : С Биста : 100см/39,37" Должина На Ракавот : 20см/7,87" Рамо : 44см/17,32" Должина : 70см/27,56"Големина : М Биста : 104см/40,94" Должина На Ракавот : 21см/8,27" Рамо : 46см/18,11" Должина : 71см/27,95"Големина : Л Биста : 110см/43.31" должина на ракавот : 22см/8.66" рамо : 48см/18.90" должина : 72см/28.35"големина : xl биста : 116см/45.67" должина на ракавот : 23см/9.06" рамо : 50см/19.69" должина : 73см/28.74"големина : xxl биста : 122см/48.03" должина на ракавот : 24см/9.45" рамо : 52см/20.47" должина : 74см/29.13"големина : хххл Биста : 128см/50.39" Должина на ракавот : 25см/9.84" рамо : 54см/21.26" должина : 75см/29.53"големина : ххххл биста : 134см/52.76" должина на ракавот : 26см/10.24" рамо : 56см/22.05" должина : 76см/29.92"големина : хххххл биста : 140см/55.12" должина На Ракавот : 27см/10.63" рамо : 58см/22.83" должина : 77см/30.31"Одговара : Точно На големина 3. Одличен подарок, погоден за лето, одмор, патување, секојдневен живот, забава, клуб насекаде 1 Женски Топ4. Измијте во ладна вода, големината нема да се промени многу, ако имате какви било прашања при изборот, ве молиме консултирајте се метод на перење : рачно перење во ладна вода, висат или линија дристил : слободно време : редовна дебелина : стандард5. Може да има мала разлика во бојата помеѓу различните монитори, ве молиме не грижете се пол : Женски1. Материјал : Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив за секојдневно носење, изработен од мека полиестерска ткаенина, лесен и удобен, плакар, лесен за ставање и соблекување, удобен за носење цел ден.Повод : Секојдневен, Материјал : 95% Полиестер, 5% Спандекспатер Тип : Печате2. Прилика : овој производ е многу погоден за работа и секојдневна облека. Ова е толку случајно, можеби ќе ви треба дополнително покритие! Достапен е во различни цврсти бои за да одговараат на вашиот личен стил.Велигден Жени Симпатична Печатени Краток Ракав V Вратот Врвот Работа Џеб Кошула Комбинезони бели резервоарот блузи жени висок врвот женски тренингот тенкови блузи за жени женски блузи, маици и блузи блузи за жени халтер блузи за жени бизнис повик блузи за жени лето блузи за жени светкави врвови за жени тенк блузи жени долги ракави култура блузи за жени вратот блузи за жени црн резервоар врвот жени. женски врвни врвови за вежбање за жени плус големина блузи за жени врвови за женски резервоари за жени излегување блузи за жени врвови за корсет за жени врвови за вежбање со долги ракави за жени секси врвови за жени врвови со светки за жени надвор од врвовите на рамената за жени слатки врвови. Велигден Жени Симпатична Печатени Краток Ракав V Вратот Врвот Работа Џеб Кошула Комбинезони.

Детални спецификации