.

Лого Чаир 116 - 93ФЦ-Нцаа Бју Тимска Лента Официјална Големина Композитен Фудбал

Лого Чаир 116 - 93ФЦ-Нцаа Бју Тимска Лента Официјална Големина Композитен Фудбал

DEN 255.04

Од стока
Во магацинот

Бју Тимска Лента Композитен Фудбал Со Официјална Големина овој официјално лиценциран фудбал со целосна големина е совршен за сериозен фудбалски натпревар меѓу пријателите. Исто така е совршено за фрлање на вашата следна задна врата, канцелариска забава или семејна средба. Синтетичките зашиени врвки и висококвалитетната композитна кожа со текстура од зрно камче го олеснуваат фаќањето и фрлањето со точност. Дизајнот се одликува со голема разоткриена тимска ознака и примарно лого на тимот со примарни ленти во боја на тимот на краевите. Може да се користи и како спомен, сувенир или подарок за вашиот омилен љубител на спортот. Спецификациипареа : Byuleage : NCAA - SKU : ЛОГОК33350 Лого Стол 116-93 FC-1 Ncaa Byu Тим Лента Официјална Големина Композитни Фудбал.

Детални спецификации