.

Ризи Хоум Мохаве Мв Затворен Простор Килим

Ризи Хоум Мохаве Мв Затворен Простор Килим

DEN 1200.00

Од стока
Во магацинот

Подобрете го вашиот простор со Овој Ризичен Дом Мв3161 Мохаве килим. Се одликува Со Отпечаток инспириран Од Југозапад во нежно сина палета на бои за гроздобер изглед и чувство. Овој апстрактен килим е рачно тафтуван Во Индија од 100 проценти волна за дополнителна удобност и издржливост. Со уникатен, но едноставен стил, може да се користи за создавање фокусна точка во просторијата без да доминира во целиот простор. Достапни се повеќе големини за да одговараат на вашите потреби. Rizzy Home Mojave MV3161 Килим, (3 ' 6 "x 5 '6") : Изработен од 100% волна. Карактеристики апстрактно печатење. Антички изглед и чувство. Рачно тафтуван за зголемена издржливост. Дизајниран за внатрешна употреба. Ризи Домашен килим е направен во Индија. Големина : 3 ' 6 "х 5 '6". Достапни се и други големини : 2,5 'х 8', 5' х 8' и 8' х 10'.

Детални спецификации