.

Класични Додатоци Монтлејк Фадесафе Водоотпорен Двор Дневна Стол Љубов Седиште Перница,, Хедер Хена

Класични Додатоци Монтлејк Фадесафе Водоотпорен Двор Дневна Стол Љубов Седиште Перница,, Хедер Хена

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

Колекцијата на перничиња Монтлејк на класични Додатоци се нуди во 6 бои и 28 големини и е изработена со Ткаенина обоена со фадесафе за да се осигура дека боите траат во сите услови. Монтлејк Фадесафе ткаенината користи полиестер со висок негатор за да ви даде максимална удобност и трајни перформанси. Висококвалитетните пени користат густо јадро со помек надворешен слој за да обезбедат вистинска количина на давање за цврста, но удобна површина. Овие перници обезбедуваат моден изглед со издржливи материјали за да го направат вашиот двор привлечен и привлечен секогаш кога сакате да одите на отворено. Кога купувате Класична перница за двор за Додатоци, не добивате само перница; купувате и траен комфор и мир на умот. Не само што вашите перничиња за двор ќе бидат заштитени од елементите, туку ќе бидете заштитени со најлесната гаранција во индустријата. Ако вашата перница за двор не успее во гарантниот период, побарајте не преку интернет и искористете ја нашата програма За гаранција Без Проблеми поддржана од нашиот тим за услуги на клиенти со седиште во САД. ИЗДРЖЛИВА ПЕРНИЦА ЗА ДВОР : перница мери 21"W x 21"D x 5" T. ПЕРНИЦИ ЗА ПАТИО со ГАРАНЦИЈА : едногодишна ограничена гаранција. МОНТЛЕЈК FADESAFE ТКАЕНИНА СИСТЕМ : монтлејк fadesafe решение обоена ткаенина е и стилски и дизајниран да се спротивстави на бледнее. ВОДООТПОРНА ОБВИВКА и ПОДЛОГА : Се Спротивставува на дамките и помага да се задржи дождот надвор и вашата пена за перница заштитена. ПАТЕНТИРАН СИСТЕМ ЗА ПРИЦВРСТУВАЊЕ : Нашиот патентиран прилагодлив систем за врзување овозможува лесно прилагодување и одлична безбедност под сите оптоварувања. Овие ремени за затворање кликови ги чуваат вашите перници точно таму каде што ги сакате и исто така гарантираат дека изгледаат одлично на вашиот мебел. ДВОЈНО ЗАШИЕНА КОНСТРУКЦИЈА : Двојно зашиените шевови обезбедуваат цврстина под стрес додека цевководот додава софистициран изглед. Врзаните внатрешни шевови се дизајнирани да обезбедат цврстина и издржливост на најсложените споеви. Конструкцијата зашиена во кутија е модерна, но класична, обезбедувајќи трајна форма и издржливост што е супериорна во однос на перничињата со градежни методи со острици и бикови. ПАТЕНТИТЕ ЗА ЗАКЛУЧУВАЊЕ ИСЧЕЗНУВААТ ВО ГАРАЖИТЕ КОГА не СЕ КОРИСТАТ : патентите се заклучуваат за да се задржи цврсто затворање и да се помогне во полнењето на перницата. Тие се чуваат во заштитни гаражи за да спречат гребење на вашиот мебел кога е затворен и нудат чист изглед. ИЗБОР НА ПРОИЗВОД : 28 големини и форми за да одговараат на повеќето мебел за двор. МОДНИ БОИ НАПРЕД : Избрани За подобрување и координирање со вашиот надворешен простор за живеење. АЖУРИРАЈТЕ СО ЛЕСНОТИЈА : Нема потреба да купувате сосема нов комплет перници доколку вашата пена или кожа се истрошат. Со Класичната Колекција На Перничиња Монтлејк, Можете да ги освежите перниците со избирање нова боја на капакот што одговара на секоја пригода. Или, заменете ја истрошената пена со нашите замени со висока густина кои обезбедуваат цврста и удобна површина за седење. Забележете дека пената ќе треба да се наполни во капакот за лизгање по пристигнувањето. Пената и капакот за лизгање се специјално дизајнирани да го олеснат полнењето.

Детални спецификации