.

Ватиран Утрински Блендер За Кафе Покријте Ги Потребните Работи На Пени

Ватиран Утрински Блендер За Кафе Покријте Ги Потребните Работи На Пени

DEN 0.33

Од стока
Во магацинот

ВЕ МОЛИМЕ запомнете : поради поставките за боја/осветленост на вашите уреди, нијансата на бојата може да се разликува кога ќе се прими. Потребни работи пени ракотворби секоја ставка. Се наоѓа Во Минесота, САД. Ние испраќаме предмети користејќи USPS (Поштенска Услуга На Соединетите држави). Додека ги користиме USPS, пакетите ќе бидат доставени до поштенските сандачиња. Бродови по работниот ден. Сите и сите прашања ќе бидат одговорени брзо. Малиот Капак Е Висок 16 1/2 инчи х 7 инчи широк х 9 инчи длабок. Голем Капак Мери 18 инчи висок х 8 1/2 инчи широк х 8 инчи длабок. Ако димензиите на вашиот блендер се различни, испратете ми порака ПРЕД ДА КУПИТЕ со димензиите и ќе ви цитирам цена по нарачка направете го капакот. Капакот" боја " е направен со 100% памучна двострана ватирана ткаенина и вклучува 4 џебови (ткаенина со акцент) околу капакот што може да се користи за чување на прирачникот или рецептите. "Целиот" Капак е обложен со занаетчиски филц/стабилизатор за да се додаде дебелина и одредена стабилност и вклучува еден џеб. Ве молиме прелистајте ги "Потребните Работи На Пени" за координирање на домашните додатоци.

Детални спецификации