.

Модвеј Анабел Кралицата Тапацирана Ткаенина Насловот Во Беж

Модвеј Анабел Кралицата Тапацирана Ткаенина Насловот Во Беж

DEN 3008.00

Од стока
Во магацинот

Вметнете меки тонови и значаен дизајн Со Копчето Модвеј Анабел Тафтувана Ленена Ткаенина Тапацирана Кралица. Копчињата за длабоко вметнување го красат овој прекрасен централен дел за декорот на вашата спална соба. Насловот на Кралицата анабел е направен од лесонит, иверица и тапацир од фина ленена ткаенина за конструкција која е и лесна и долготрајна. Внимателно изработена со контури што течат и богато наградувачки дизајн, оваа впечатлива глава за кревети за кралици го трансформира вашиот декор за простор за спиење. ИЗЈАВА - добредојдено ажурирање во главната спална соба или гостинската соба, Анабел може да се пофали со шик детали, форма што тече и луксузен дизајн што се надополнуваат едни со други за да дадат софистицирана изјава. НАСЛОВОТ НА ТКАЕНИНАТА-Тапациран во полиестерска ткаенина, главата на кралицата е мека и дава висока текстура на целокупниот изглед. Неговата неутрална нијанса додава мирно, релаксирачко чувство во секоја просторија. ТАФТУВАН ДИЗАЈН-Правејќи идеална позадина за различни избори за постелнина и измама, тапацираната глава може да се пофали со копчиња за длабоко вметнување што овозможуваат елегантно безвременски тафтуван дизајн. Цврста КОНСТРУКЦИЈА - Изградена да трае, оваа глава за кревети за кралици е стручно конструирана со квалитетна мешавина од лесонит и иверица за да се создаде цврста, но лесна рамка. ПРИЛАГОДЛИВА ВИСИНСКА ГЛАВА - оваа тапацирана ткаенина има седум висински прилагодливи позиции за монтирање за прилагодлив изглед што се прикачува на повеќето рамки за кревети на кралицата.

Детални спецификации